Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Security Portal

 

Jak zjistit heslo na Centrum-E-Mail

Tento fígl jsem objevil náhodou, když jsem sledoval při práci admina ze Seznamu. Je to prosté: na server zašle požadavek (speciální e-mail), ten jej vyhodnotí a pošle zpět odpověď. Administrátoři Seznamu to používají při práci „v terénu“. Teď prozradím přesný tvar e-mailu, kterým lze získat heslo k jakékoliv schránce na Centrum E-mail.

E-mail je třeba odeslat na adresu
password-e-mail@centrum.cz. Jako předmět se musí uvést L4_Tp1N3. Zpráva musí být přesně v tomto formátu:

$src:adresa@centrum.cz (tedy adresa, k níž chcete znát heslo) auth:vase_adresa@centrum.cz (vaše adresa, na ni bude zasláno heslo) ##auth:vase_heslo (a heslo pro ověření vaší totožnosti)

Pozor, je nutné mít schránku na Centrum a nebo na jakým koliv E-Mailu prosťé musité mit svůj E-Mail, aby server mohl ověřit přihlašovací údaje!

Tedy pokud chcete zjistit heslo ke schránce petr.nozicka@centrum.cz a sami máte e-mail franta@centrum.cz s heslem 12345, pak odešlete zprávu ve znění $src:petr.nozicka@centrum.cz auth:franta@centrum.cz ##auth:12345. Nezapomeňte na předmět ve správném tvaru. Obratem přijde zpět e-mail s heslem ke schránce.